czwartek, 26 lipca 2012

Sezon na słońce w pełni

Słońce grzeje jak trzeba.  Człowiek dusi się w mieście i nie ma prawie czym oddychać. Marzy mi się plaża, basen, palmy, zimne owocowe napoje i cicha muzyka,  tropikalne kwiaty we włosach...
 No niestety, te wspaniałości nie dla mnie. Na razie siędezę w domu. Ale letnie tropikalne klimaty nie są mi obce. Zatem pokazuję stroje kąpielowe w stylu brasilian bikini (oznacza to, że są bardzo skąpe). Wszystkie wykonane z bawełny merceryzowanej.
1. Turkusowa bryza: kostiumik w rozmiarze 36-38. Miseczka B. Długość i szerokość miseczki 17 cm. Majteczki: szerokość przodu 19cm, szerokośc tyłu 24cm,  długość mierzona przez krok łącznie tyłu z przodem 37 cm. Do sprzedania!!!
2. Liliowy flirt: kostiumik w rozmiarze 36-38 w kolorach liliowym i ecru. Miseczka B. Długość 18 cm  i szerokość miseczki 17 cm. Majteczki: szerokość przodu 22 cm, szerokośc tyłu 24cm,  długość mierzona przez krok łącznie tyłu z przodem 40 cm. Do sprzedania!!!
3. Kostiumik w kolorze fuksji. W rogach miseczek i majteczek przyszyte akrylowe kamyczki. Kostiumik w rozmiarze 36-38 w kolorach liliowym i ecru. Miseczka duże B. Długość 18 cm  i szerokość miseczki 14cm. Majteczki: szerokość przodu 20 cm, szerokośc tyłu 24cm,  długość mierzona przez krok łącznie tyłu z przodem 38 cm. Do sprzedania!!!


Brak komentarzy: